SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Beşiktaş’ı yendiğimiz için mutluyuz”

Kardemir Karabükspor'da kulüp başkanı Mustafa Yolbulan, "Beşiktaş'ı yenerek uzun bir aradan sonra 3 puanla tanışmaktan mutluyuz" dedi.

Güncellenme: 18:17, 29/03/2014
“Beşiktaş’ı yendiğimiz için mutluyuz”

Spor Toto Süper Lig takımlarından Kardemir Karabükspor’da kulüp başkanı Mustafa Yolbulan, “Beşiktaş’ı yenerek uzun bir aradan sonra 3 puanla tanışmaktan mutluyuz” dedi.

Yolbulan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligde oynadıkları son 6 maçtan galibiyet alamadıklarını ve Beşiktaş maçına bu baskı altında çıktıklarını söyledi.

Son dakika golüyle Beşiktaş’ı yendiklerini hatırlatan Yolbulan, “Beşiktaş’ı yenerek uzun bir aradan sonra 3 puanla tanışmaktan mutluyuz. Bu 3 puan yerimizi biraz daha sağlamlaştırdı. Hedefimizi tutturduk. Bu yerimizi korumalıyız. Avrupa kupalarına katılma şansı da yakalarsak mutlu oluruz. Takımımız Beşiktaş karşısında sahada iyi mücadele etti. Bundan sonraki maçlarımızda aynı mücadeleyi göstererek yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

Yolbulan, Beşiktaş maçında son dakika golünü atan Eneramo’nun performansından memnun olduklarını ve gelecek sezon da kadrolarında görmek istediklerini kaydetti.

Yayınlanma Tarihi:18:11,