SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Habertürk’te yer alan habere göre, Beşiktaş'ın sezon başında Rus ekibi Rubin Kazan'dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Gökhan Töre ile ilgili Ahmet Kavalcı'dan sevindirici haber geldi.

Siyah-Beyazlı kulübün A takımdan sorumlu yönetim kurul üyesi Kavalcı, sergilediği performansla Kartal'ın hücum gücünün önemli bir parçası olan, taraftarın favori oyuncuları arasında yer alan genç yıldızın bonservisini alacaklarını kesin bir dille ifade etti.

Kavalcı, “Gökhan Töre'nin Beşiktaş ile kimyası tutmuştur. Kendisiyle oturduk, konuştuk. Beşiktaş'ta kalmak istediğini söyledi. Böylesine faydalı ve çalışkan bir oyuncuyu takıma kazandırmak için gereken her şeyi yapacağız. Gökhan Töre'nin bonservisini alacağız, bir problem olacağını hiç düşünmüyorum” diye konuştu.

Kavalcı, böylece G.Saray'ın da devrede olduğu milli yıldızın transferi konusunda Siyah-Beyazlı taraftarların içini rahatlattı.

‘TARAFTARIMIZ MERAK ETMESİN' Kavalcı şöyle devam etti: “Takım olarak muhteşem bir uyum yakaladık. Gökhan da bu dişlinin en önemli parçalarından biri. Opsiyon hakkı da bizde. Hocamız da performansından son derece memnun. Aklında Beşiktaş'tan başka bir yerde futbol oynamak yok. Taraftarlarımız merak etmesin.”

BU SEZON GÖKHAN MAÇ: 24 İLK 11: 22 GOL: 3 ASİST: 5 SARI KART: 1 KIRMIZI KART: –

Yayınlanma Tarihi:10:05,