SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin yıldızlarına göz hapsi!

Sarı-Lacivertliler'de orta sahanın sigortası Mehmet Topal, sol kanadın etkili ismi Caner Erkin ve oynarsa genç yıldız Salih Uçan Galatasaray derbisinde Avrupa kulüpleri tarafından izlenecek.

Güncellenme: 12:11, 28/03/2014
Fenerbahçe’nin yıldızlarına göz hapsi!

Avrupa’nın önde gelen kulüplerinin izlediği Mehmet ve Caner bir kez daha çıplak gözle derbide takip edilecek.

Galatasaray derbisine şimdiden rezervasyon yaptırdıkları öğrenilen İngiliz kulüplerinin temsilcileri Mehmet Topal’ı, İtalyan Kulüplerinin temsilcileri ise Caner’i not edecek.

Premier Lig’den Everton uzun süredir Mehmet Topal’ı izlerken, Liverpool’un da devreye girdiği öğrenildi. Everton Topal’ı kadrosuna katmayı planlarken sezon sonunu beklediği ve 2 yıl daha Fenerbahçe ile sözleşmesi bulunan milli futbolcu için sarı-lacivertli kulübün kapısını çalacağı belirtildi. Liverpool’un ise başarılı futbolcuyu izlemeye devam ettiği ve Galatasaray derbisinde scout ekibinin görev yapacağı bildirildi.

Fenerbahçe ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Caner Erkin ise İtalyanların yakın takibinde. Inter ve Roma’dan sonra Milan’ın da milli oyuncuyu takibe alacağı iddia edildi.

SALİH UÇAN DA İZLENECEK

Bu arada Fenerbahçe’de ilk 11’de forma şansı bulamasa da Avrupalı kulüplerin dikkatini çeken Salih Uçan da hem Benfica hem de Roma’nın takibinde. Mehmet Topal ve Caner Erkin gibi Salih Uçan da Galatasaray derbisinde mercek altına alınacak.