SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Karabük Üniversitesi’nde düzenlenen bir panele katılan Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, UEFA lisans kriteri ile ilgili soruya müjdeli yanıt verdi. Çebi, UEFA’nın bütün kriterlerinin yerine getirildiğini belirterek Avrupa müjdesi verdi. Bu müjde salonda uzun süre alkışlandı.

Ahmet Nur Çebi, “Futbol Federasyonu’na gerekli evrakları teslik ettik. İnşallah yeni sezonda Avrupa’da olacağız” diyerek bütün borçların, futbolcuların parasının ödendiğini ve tüm kriterlerin yerine getirildiğini açıkladı.

Hakem hataları… Çebi, “Meireles’in tükürme hadisesiyle ile ilgili soru sorulduğunda başka kulüpler beni ilgilendirmiyor demiştim. Başka kulüplerin futbolcularının aldığı cezalarla şampiyon olmayı uman bir kulüp değiliz. Biz başka kulüpler gibi onun bunun kapısında bağırmıyoruz. Evet hakemlerden canımız çok yandı ama onların hata yaptığını düşünüyorum. Beşiktaşlılık duruşu hatalar karşısında nezaketli olmayı gerektirir. Sahaya çıkıp Beşiktaş gibi oynadığınızda hakeme rağmen galip gelirsiniz.” diye konuştu.

Milliyet

Yayınlanma Tarihi:16:26,