SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

13 kupa aldı 5 bilet alamadı!

Sarı-kırmızılı ekipteki görevini eylül ayında bırakıp, A Milli Takım'ın başına geçen İmparator'un Londra'daki Chelsea maçı için 5 bilet talebinin geri çevrildiği ortaya çıktı.

Güncellenme: 11:28, 28/03/2014
13 kupa aldı 5 bilet alamadı!

Egehan ŞENGÜL / AMKSPOR

Sportif ve milli sorunlarla uğraşan Galatasaray’da vefanın bir semt adı olduğu ortaya çıktı. Sarı-kırmızılı ekibi çalıştırdığı 3 dönemde 13 kupa kazanma başarısını göstererek, tarihe geçen Fatih Terim’le ilgili bir gelişme ‘yok artık’ dedirtti. Cimbom’un Chelsea ile oynadığı rövanş maçı öncesi İmparator’un eski bir yönetici aracılığıyla kulüpten 5 bilet talebinde bulunduğu öğrenildi. Bu talebe belli bir süre cevap gelmeyince yönetimle tekrar temasa geçildi.

İNGİLİZLER’DEN BULUNDU

Ancak gelen yanıt ‘şok’ ediciydi. Londra’daki maç için bilet kalmadığı belirtildi. Ünlü teknik adamın yakınları için istediği 5 bilet talebi eski Galatasaray yöneticisi tarafından büyük uğraşlar sonucu İngilizler’den sağlandı. Fatih Terim’e reva görülen bu uygulama kulüp içinde yaşanan kurumsal bir karmaşadan dolayı mı gerçekleşti bilinmez ama gerçek olan şu ki efsane bile olsanız sarı-kırmızılı kulüpte böyle bir durumla karşılaşabiliyorsunuz.

Yayınlanma Tarihi:11:26,