SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Kazanmak istiyoruz’

Torku Konyasporlu oyuncu Uslu: "Kendi sahamızda oynayacağımız Galatasaray maçını taraftarımızın vereceği destekle kazanmak, bunu başaramasak da kaybetmemek istiyoruz"

Güncellenme: 12:40, 27/03/2014
‘Kazanmak istiyoruz’

Torku Konyasporlu futbolcu Mehmet Uslu, “Kendi sahamızda oynayacağımız Galatasaray maçını taraftarımızın vereceği destekle kazanmak, bunu başaramasak da kaybetmemek istiyoruz” dedi

Uslu, yaptığı açıklamada, Bursaspor karşısında aldıkları galibiyetin kendileri için büyük moral olduğunu, bu moralle Galatasaray maçına hazırlandıklarını belirtti.

Bursaspor maçına gelinceye kadar oynadıkları 5 maçta da puan kayıplarını hak edecek oyun oynamadıklarını ifade eden Uslu, futbolun içinde bu tür durumların yaşandığını söyledi.

Bazen İyi oynanan maçlarda da mücadelenin karşılığını alamadıklarını vurgulayan Uslu, “Bu kötü gidişe, Bursaspor gibi önemli bir deplasmanda rakiplerin de puan kaybı yaşadığı haftada çok önemli bir galibiyetle son verdik. Kalitemizi ortaya koyduğumuzda neler yapabileceğimizi gösterdik. Şimdi önümüzde zorlu bir Galatasaray maçı var. İyi hazırlanıyoruz. Kendi sahamızda oynayacağımız Galatasaray maçını taraftarımızın vereceği destekle kazanmak, bunu başaramasak da kaybetmemek istiyoruz” diye konuştu

Uslu, ligde alınan her puanın altın değerinde olduğunu, puan kaybına tahammüleriin olmadığını dile getirdi.

Yayınlanma Tarihi:12:32,