SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Pique’den Shakira’ya yasak!

Shakira, “Gerard benim erkeklerle video görüntülerinin içinde bulunmamı istemiyor. Futboldaki pozisyonunu aynen koruyor ve bu konuda da savunmaya devam ediyor” diye konuştu.

Kolombiyalı şarkıcı Shakira sevgilisi Pique ve oğlu Milan’ın hayatındaki boşluğu doldurduğunu söyledi
Barcelonalı Gerard Pique’nin eşi ünlü şarkıcı Shakira beraberliklerinin son derece iyi gittiğini söyledi.
Fransız Le Parisien gazetesine bir röportaj veren Kolombiyalı şarkıcı, “Gerard ve oğlum Milan hayatımda eksikliğini hissettiğim şeylerdi, hep düşünü kurduğum şeylerdi. Gerard ve Milan beni tamamen değiştirdi. Hayatımdaki boşluğu doldurdu” diye konuştu.
Barcelonalı futbolcunun bazı konularda tutucu olduğunu söyleyen Shakira, “Gerard benim erkeklerle video görüntülerinin içinde bulunmamı istemiyor. Futboldaki pozisyonunu aynen koruyor ve bu konuda da savunmaya devam ediyor” diye konuştu.
Zaman zaman çocuğunu bırakıp turneye çıkmak zorunda kaldığını itiraf eden Shakira, “Eğer yedi günden daha uzun süreli bir seyahate çıkmam gerekirse Milan evde kalıyor çünkü daha çok küçük. Gerard ise bana bu konuda destek veriyor ve beni cesaretlendiriyor” dedi.
Son olarak meslektaşı Rihanna ile çektiği klibi de değerlendiren yıldız şarkıcı, “Seksi bir video oldu. Bunda arkadaşımın payı büyük. Herşey Rihanna’yı seksi yapıyor” ifadelerini kullandı.