SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

K.Erciyesspor’dan taraftarlara çağrı

Kayseri Erciyesspor Taraftarlar Derneği Başkanı Durdu Havur, yarın deplasmanda yapılacak Kasımpaşa maçında İstanbul'da yaşayan Kayserililerin takıma destek vermelerini istedi.

16:42 -
K.Erciyesspor’dan taraftarlara çağrı

Kayseri Erciyesspor Taraftarlar Derneği Başkanı Durdu Havur: “İstanbul’da yaşayan tüm hemşehrilerimizi Kasımpaşa maçına gitmeye, Erciyesspor’u desteklemeye ve bu muhteşem takımı seyretmeye çağırıyoruz” dedi.

Geçen hafta Sivasspor maçında beraberlik sonucu iki puan kaybedildiğini dile getiren Havur, şöyle devam etti:

“Oynadığı futbol ve aldığı sonuçlarla ligden kolayca kopmayacağını gösteren takımımız, her maçta son saniyesine kadar bize heyecan yaşatmakta ve Kadir Has Stadının tribünleri doluluk oranı bakımından pek çok takımı geçmektedir. Tüm Kayserililerin beğenisini kazanan Erciyesspor taraftarıyla bütünleşmeyi başarmıştır. Kasımpaşa maçından alınacak bir galibiyet Kayseri’de mutluluk kasırgasına dönüşecektir.”

İstanbul ve civarında yaşayan Kayserililerden takımı yarın yalnız bırakmamalarını isteyen Havur, şunları kaydetti:

“İstanbul’da yaşayan tüm hemşehrilerimizi Kasımpaşa maçına gitmeye, Erciyessporu desteklemeye ve bu muhteşem takımı seyretmeye çağırıyoruz. Biz bu maç için Erciyessporumuzu İstanbul’daki hemşehrilerimize emanet ediyoruz. Eğer sizler destek verirseniz Erciyesspor bu maçı mutlaka 3 puanla tamamlayacaktır.”