SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fotomaç’ta yer alan habere göre, Mancini ile görüşen Burak ve Selçuk, “Sonuna dek yanındayız. Sizinle ilgili bir sorun yok. Sakın bizi bırakma. Bu işi düzeltecek olan yine biziz” deyince, İtalyan hocanın gözleri doldu.

G.Saraylı Selçuk İnan ile Burak Yılmaz, teknik direktör Roberto Mancini ile bir görüşme yaparak, hocalarına olan inançlarını dile getirdi. İki oyuncu, İtalyan hocadan görüşme talep ettikten sonra, aralarında şu konuşma geçti: “Hocam, sonuna kadar sizin yanınızdayız. Takım içinde ve sizinle ilgili bir sorun bulunmuyor. Hem teknik adam, hem de insani yönünüzle sizi gerçekten çok seviyoruz. Birlik beraberlik içinde hareket etmemiz gerekiyor. Son 8 haftada kenetleneceğiz ve Konyaspor maçında da bunu size sahada ispatlayacağız. Bu arada Bursa maçı sonrası basın toplantısında bazı sözler sarf etmişsiniz. Hocam sakın bizi bırakma. Sonuna dek yanındayız. Bu iş bu hale geldiyse, düzeltecek olanlar da yine bizleriz.”

‘BİRLİKTE BAŞARIYA ULAŞACAĞIZ’  Takım kaptanı Selçuk ve golcü Burak’ın bu sözlerinin, teknik direktör Roberto Mancini’yi bir hayli duygulandırdığı da öğrenildi. İtalyan çalıştırıcının, ikilinin son derece manidar sözleri sonrası adeta gözlerinin dolduğu ve “Ben size sonuna dek inanıyorum. Bana olan güveniniz ve desteğiniz için de teşekkür ediyorum. Zorlu günlerden yine beraber çıkmayı başaracağız” dediği ifade edildi.

Yayınlanma Tarihi:16:42,