SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yeşilköy Spor Kulübü tesislerinde onarım ve yenileme işleri hızlı bir şekilde devam ediyor. Başkan Necmettin KARABACAK yeni bir Yeşilyurt sloganıyla hızlı bir şekilde yeni yönetimiyle start verdi.

Amaçlarının spor branşlarında alt yapıları güçlendirmek ve milli takımlara daha çok sporcu vermek hedefi olan yeni yönetim Yeşilköy Spor Kulübünde başarı çıtasını daha yukarıya çekmeyi hedefliyor.

Başkan                     : Necmettin KARABACAK II.Başkan                  : Muharrem ALPARSLAN Asbaşkan (spor)       : Mehmet BALIN Asbaşkan (işletme)  : Serhat VARAN Genel Sekreter         : Pervin ERYİĞİT Genel Sayman          : Erdoğan AYDIN Asıl Üye                    : Artur POLAT Asıl Üye                    : Bahar KARA DİLSİZ Asıl Üye                    : Can ÜNER Asıl Üye                    : Emin KARABAĞ Asıl Üye                    : Gökhan SARIKAYA Asıl Üye                    : Mehmet ERTUĞRUL Asıl Üye                    : Murat ASLAN Asıl Üye                    : Mutlu ERTAŞ Asıl Üye                    : Vehbi ATEŞ

Yayınlanma Tarihi:11:43,