SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaşlı yöneticilerin, ne kadar iyi bir Beşiktaş taraftarı olduğuna geçmişte defalarca vurgu yaptığı Olcay Şahan, yönetici Ahmet Kavalcı'yı duygulandırdı… Nasıl mı? Hemen anlatalım…

Bilindiği gibi siyah-beyazlılar 19 Mart'ta 111. yaşını Vodafone Arena inşaatında kutladı. Törene, yöneticiler ve kongre üyelerinin yanı sıra başta futbol takımı olmak üzere diğer branşlarda Beşiktaş formasını terleten sporcular da katıldı. Daha önce çocukluğundan beri Beşiktaş'ı tuttuğunu açıklayan, bununla ilgili anılarını anlatan Olcay, stattaki çalışmaları bir süre yalnız başına izledikten sonra futbol A takımından sorumlu yönetici Ahmet Kavalcı'nın yanına gitti.

‘MAKETE BAK YERİNİ BEĞEN'

Milli oyuncu, Kavalcı'ya “Ağabey şu an burası beton ve demir yığını belki ama beni son derece etkiledi. Bu haldeyken böyle etkileniyorsam, bitince nasıl hissederim düşünemiyorum. Bu statta oynamak bir yana maç izlemek de büyük keyif olacaktır. O nedenle ben buradan bir loca almak istiyorum” dedi. Olcay'ın bu tavrı nedeniyle mutlu olan Kavalcı, “Tabii ki alabilirsin. Çok da iyi olur. Ayrıca biz sana indirim de yaparız” yanıtını verdi.

Ancak Olcay, Kavalcı'yı esas etkileyen sözleri bundan sonra söyledi. Kartal'ın yıldızı, “Hayır, ben indirim falan istemiyorum. Bunu asla kabul etmem. Beşiktaş'tan para kazanıyorum, parası neyse veririm. Hem kulübe de bir fayda sağlamış olurum” deyince adeta mest olan Kavalcı, “Makete bak, nereden istiyorsan söyle, hemen halledelim” dedi.

Vatan

Yayınlanma Tarihi:08:20,