SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, futbol takımının aldığı başarısız sonuçlar sonrası başkan Ünal Aysal’ın verdiği görev doğrultusunda bugün Florya Metin Oktay Tesisleri’nde görüşmelerde bulundu.

Şükrü Ergün, AA muhabirine yaptığı açıklamada, günün yarısını Florya Metin Oktay Tesisleri’nde geçirdiğini kaydederek, “Başkanımızın verdiği görev çerçevesinde, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde tecrübeli bir yönetici olarak zaman zaman bulunarak, oyuncular ve teknik heyetle temasta olacağım. Bugün de bu sebeple günün yarısını tesislerde geçirdim” dedi.

Çalışmalarının ayrıntısı hakkında bilgi vermeyen Ergün, “Oyuncularımızdan Burak Yılmaz, Selçuk İnan ve Sabri Sarıoğlu ile görüşmelerim oldu. Ayrıca Burak ve Selçuk, teknik direktörümüz Mancini ile bir araya geldiler” diye konuştu.

Sarı-kırmızılı kulüpten alınan bilgiye göre, Selçuk ile Burak’ın Mancini’den görüşme talep ettikleri, İtalyan teknik adamla bir araya geldiklerinde de, görevini bırakabileceği yönünde dün yaptığı açıklamayı hatırlatarak, kendisiyle çalışmaktan dolayı mutlu olduklarını ve takım içinde de herhangi bir sorun bulunmadığını aktardıkları öğrenildi.

Öte yandan, iki önemli oyuncusunun kendisine gelerek destek vermesinden dolayı Mancini’nin de duygulandığı bildirildi.