SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Karaman’dan taraftara teşekkür

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Karaman: "Yönetim, teknik heyet ve futbolcularımız adına taraftarlarımıza ve Kayserililere teşekkür ediyoruz. Son haftalarda tribünleri doldurarak, takıma büyük destek veriyorlar"

Güncellenme: 12:37, 26/03/2014
Karaman’dan taraftara teşekkür

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, taraftarın son haftalardaki desteğinden memnun olduklarını belirterek, bu desteğin sezon sonuna kadar artarak sürmesini istedi.

Karaman, gazetecilere yaptığı açıklamada, ligde kalmak için yoğun bir mücadele verdiklerini, bu mücadelede yanlarında taraftarın da olmasının kendilerine büyük güç verdiğini belirtti.

Sivasspor maçında tribünlerin dolu olmasından çok memnun olduklarını vurgulayan Karaman, şöyle devam etti:

“Yönetim, teknik heyet ve futbolcularımız adına taraftarlarımıza ve Kayserililere teşekkür ediyoruz. Son haftalarda tribünleri doldurarak, takıma büyük destek veriyorlar. Son olarak Sivasspor maçında tribünleri doldurdular. Biz onlara Sivasspor maçında galibiyet armağan edemedik ama onlar bize büyük destek oldu.”

Desteğin sezon sonuna kadar sürmesini isteyen Karaman, sözlerini şöyle tamamladı:

“Kayseri taraftarları, Kayseri şehri bize şu imajı verdi ‘siz hedefe doğru gidin biz arkanızdayız. Biz o stadı doldururuz’ dedi. Bütün iş biz de. Biz de onlara söz veriyoruz. Kendimizde bir sorumluluk hissediyoruz. Bu sorumluluğu alacağımız sonuçlarla oynayacağımız futbolla karşılık olarak onlara vereceğiz. Hiç kimsenin şüphesi olmasın.”