SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ersun Yanal’dan şampiyonluk klibi!

Fenerbahçe’nin hocası, Gaziantepspor sınavı öncesi bu sezon kazanılan maçlar, sevinçler, son dakikada gelen goller başta olmak üzere en güzel detay ve görüntüleri biraraya getirdi.

Güncellenme: 09:45, 26/03/2014
Ersun Yanal’dan şampiyonluk klibi!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal kendileri için adeta şampiyonluk maçı olan Gaziantepspor mücadelesi öncesi oyuncularını hazırlattığı özel bir video ile movite etti.

Bu sezon kazanılan maçlar, sevinçler, son dakika golleri başta olmak üzere en güzel detay ve görüntüler biraraya getirildi ve adeta bir şampiyonluk öyküsü ortaya çıkarıldı. Teknik heyetin burada takımın 25 haftalık bölümde neler başardığını hatırlatmayı amaçladığı vurgulandı. Pozitif detayların özellikle gösterildiği klipte Fenerbahçe'nin ne kadar güçlü olduğu ve bu sezon ne zorlukların üstesinden geldiğinin altı çizildi. Futbolcuların da çok beğendiği bu videonun ardından Yanal, görüntüleri sayısal verilerle de destekledi.

Tecrübeli çalıştırıcı takımın kapasitesini rakamlarla oyuncularına anlattı. Deneyimli teknik adam şut, gol, gol girişimi, koşu mesafeleri gibi pek çok konuda lider durumda olduklarını belirten istatistikleri de paylaşarak oyuncularının özgüvenini daha da artırmaya çalıştı. Hazırlanan bu video ve paylaşılan bu veriler de Gaziantep maçı öncesi takımdaki pozitif havayı arttırdı.

“YAKIŞANI YAPTINIZ”

Bu arada Teknik Direktör Ersun Yanal maçın ardından oyuncularını hem kutladı, hem de uyardı. Yanal, “Size yakışanı yaptınız. Fenerbahçe gibi oynadınız. Yarış hâlâ devam ediyor. Rehavete girmeden önümüzdeki maça odaklanacağız” ifadelerini kullandı.

Milliyet

Yayınlanma Tarihi:08:46,