SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sivasspor’dan Avrupa devine

Marsilya'nın izlediği Aatıf, “Bu şekilde üst düzey bir teklif gelirse kayıtsız kalamam, zaten sözleşmemi uzatırken bunu belirtmiştim, anlaşmamız böyle” dedi.

Güncellenme: 10:15, 25/03/2014
Sivasspor’dan Avrupa devine

Sivasspor'un yıldızı Aatıf Chahechouhe, kendisiyle Marsilya'nın ilgilendiği haberleri ve takımın son durumu hakkında özel açıklamalarda bulundu.

Faslı oyuncu geleceğiyle ilgili olarak, “Marsilya ile bir temasım olmadı. Ancak böyle bir büyük takımın ilgisi olması halinde buna kayıtsız kalamam. Sivasspor'la sözleşmemi uzatırken başkanımıza, ‘Eğer beni ve sizi tatmin edecek bir teklif gelirse, giderim' demiştim. Bu şekilde anlaşmaya vardık. Elbette bu kulüpte çok mutluyum ve burada olduğum sürece elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Fransa'da daha önce oynamıştım. Ancak benim için İspanya, Fransa ya da Türkiye'nin büyük kulüpleri arasında bir fark yok. Benim de hayalimde büyük bir takımın formasını giymek var” dedi.

“KATAR’I REDDETTİM”

“Önümüzdeki sezon ne olacağını bilemeyiz” diyen Faslı oyuncu, “Paraya hiçbir zaman önem vermedim. Verseydim, 3 ay önce Katar'a giderdim. Maddi anlamda çok yüksek bir teklif aldım. Ama gitmedim” dedi.

Fanatik