SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’la sezon sonunda yollarını ayırmaya hazırlanan Didier Drogba'nın 26 Şubat'ta Arena'da oynanan ilk Chelsea maçı öncesinde, kaptan Selçuk İnan'la Florya'da kavga ettiği ve iki yıldızın o günden bu yana zorunlu olmadıkça birbirleriyle konuşmadıkları iddia edildi.

Habertürk’teki haber şu şekilde:

Fildişili yıldız, antrenmanda kaptan Selçuk'la pas alıp verme konusunda sert bir tartışmaya girerken, gerginliğin saha dışına da yansıması Florya'da huzuru kaçırdı.

Drogba'nın bu kavganın ardından Chelsea maçında da Mancini tarafından oyundan alınınca, kesin olarak ayrılık kararına vardığı bildirildi.

Florya'ya yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre; iki oyuncu arasındaki bu büyük tartışma, aslında geçen yıldan bu yana süregelen bir sürtüşmenin birikimi…

İki yıldız arasında bir süredir Florya'da büyük bir güç ve liderlik savaşının yaşandığı, bunun da yerli ve yabancılar arasında gruplaşmalara yol açtığı ifade edildi.

GÖKHAN, MELO'YA ÇIKIŞMIŞTI

Geçtiğimiz haftalarda Gökhan Zan ile Melo kavgasının da bunun yansıması olduğu bildirildi. Zan, Melo'ya “Biz size saygı duyuyoruz, siz de bize duyacaksınız” diye bağırmıştı.

Takımda Sneijder-Drogba ile Selçuk ve Burak'ın başını çektikleri iki grup arasında bölünmeler yaşandığı, arada kalan oyuncuların da bundan şikayetçi olduğu kaydedildi.

Ancak Mancini'nin özellikle yabancılara verdiği imtiyazlar sebebiyle kimsenin sesini çıkaramadığı ifade ediliyor.

Drogba ve Selçuk, geçtiğimiz sezon özellikle frikik atışları konusunda anlaşmazlığa düşmüştü.

NEREDE O ESKİ ‘İNAN'ILMAZ SELÇUK

Sneijder'ın gelişiyle birlikte performansı inişe geçen Selçuk İnan, Kayseri maçında bir ilki yaşadı ve ıslıklandı. İlk sezonunda harikalar yaratan Selçuk'taki düşüş istatistiklere de yansıdı.

Habertürk

 

Yayınlanma Tarihi:10:42,