SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ronaldo’nun sözleri başını yaktı!

Real Madrid'in yıldızı Ronaldo, Barcelona derbisinin hakemi Mallenco'ya ağır sözlerle yüklendi. Bu sözler Portekizli'nin başını ağrıtacak.

Güncellenme: 16:02, 24/03/2014
Ronaldo’nun sözleri başını yaktı!

İspanya La Liga’da nefes kesen bir El Clasico karşılaşması sonrası tartışmalar bitmiyor. Barcelona’nın Bernabeu Stadı’nda 4-3 üstünlüğü ile biten maçtan sonra Real Madrid’li futbolcuların hakem konusunda yapmış olduğu açıklamalar ortamı gerdi.

Özellikle Cristiano Ronaldo, FIFA kokartlı orta hakem Undiano Mallenco ve Futbol Federasyonu’na ağır sözler etti. Yıldız futbolcu Barcelona’nın yarışta olması için kendilerine tezgah kurulduğunu ileri sürerek hakem Mallenco’nun bu maçı yönetecek sınıfta biri olmadığını savundu. Cristiano Ronaldo daha da ileri giderek bu hakemi böylesine önemli karşılaşmaya atayanların hesap vermesini istedi. Ronaldo’nun yapmış olduğu bu açıklamalardan sonra Hakem Komitesi tarafından disipline kuruluna sevk edilmesi bekleniyor.

RAMOS’TAN AĞIR ELEŞTİRİ

Karşılaşmanın 65. dakikasında Neymar’a yaptığı hareket ile kırmızı kart görerek maçın kaderini değiştiren tecrübeli savunma oyuncusu Sergio Ramos ise, hakemin lisansının geri alınmasını istedi. Ramos, Neymar’a dokunmadığını da ileri sürerek kendilerine oyun oynandığını iddia etti. Sergio Ramos’un Real Madrid forması altında şu ana kadar görmüş olduğu 19. kırmızı kart olduğu açıklandı.

Yayınlanma Tarihi:12:36,