SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Usta spor yorumcusu Hıncal Uluç, Galatasaray teknik direktörü Roberto Mancini ile bazı futbolcular hakkında çok sert değerlendirmeler yaptı.

Uluç, Sabah’ta yayınlanan görüntülü değerlendirmesinde Mancini’nin iyi bir futbol hocası olmadığını dile getirdi.

İşte Hıncal Uluç’un açıklamaları:

“Mancini’nin iyi bir futbol hocası olmadığına düşünüyorum, adam takımı hazırlamasını bilmiyor, takımı seçmeyi bilmiyor ve maç boyu da taktiksel değişiklikler yapmasını bilmiyor. İnsan yönetmesini hiç bilmiyor ama benim yabancı aşıklısı medyama göre çok büyük bir efsane hoca.

Bunlar senelerden bu yana, mesala Denizli’yi Terim’i yerin dibine sokmak için fırsat kolladılar. Mancini’yi ise ilah yaptılar. Demek ki Mancini, Türkiye’yi Galatasaray’ı küçümsüyor. Mourinho, Mancini ile resmen dalga geçti. Bu hafta yaptıklarına bak. O takımda o oyunun en büyük sorumlusu Selçuk, Sneijder ve Melo… Maçın en kötü adamları Melo, Sneijder ve Selçuk; Mancini’nin Ceyhun’u çıkarttı. Mancini denen adam, 45 dakika kenarda bakmış ve Ceyhun’u görmüş. Bu Tugay, Galatasaray’dan bu kadar parayı nasıl oluyor, hiç sıkılmıyor mu? Ben inanamıyorum, oraya bir heykel oturtsan ancak o kadar olur.

Açık seçik, Galatasaray’dakiler birbirlerine girmişler. Selçuk efendi ile Burak efendi, otobüs ile dönmüyor, kendi lüks arabaları ile dönüyor. Kim ulan Selçuk, kim ulan Burak takımdan ayrı dönüyor. Drogba efendi de Londra’dan tek dönüyor.”

Yayınlanma Tarihi:16:37,