SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor Yardımcı Antrenörü İrfan Buz, Galatasaray maçı öncesi değerlendirmede bulundu.

Yolların ayrılmasına karar verilen teknik direktör Christoph Daum’un yerine yarın takımın başında sahada olacak olan Buz, “Önemli bir maç. Kupada belli bir yere geldik. Hayati müsabaka diyebiliriz. 6-0 orada mağlubiyetimiz var ve telafi etmek istiyoruz. Futbolcuların elinde olacak her şey. Onlar da çıkıp aslanlar gibi Bursaspor’u temsil edecekler” dedi.

OZAN TUFAN: TEK HEDEFİMİZ GALİBİYET

Bursaspor’un genç ismi Ozan Tufan, iki haftadır kötü oyunlarını Galatasaray maçı ile telafi etmek istediklerini belirterek, “Takım maça adapte oldu ve herkes hırslı. Beraberliği düşünmüyoruz. Tek hedefimiz galibiyet. Yoğun antrenman dönemi geçirdik. Yorgunluklardan dolayı kaldıramıyor olabiliriz. Alamadığımız galibiyetin suçu bizim. Telafi etmemiz lazım onu da inşallah başaracağız” diye konuştu.

Galatasaray karşısında çok önemli bir maça çıkacaklarını belirten Şamil ise, “Çok önemli bir maç. Galatasaray ile açık hesabımız var. Mücadele edip iyi bir sonuçla Bursa’ya döneceğiz. İyi bir skorla avantaj elde edebiliriz. Öncelikle canı gönülden mücadele gösterip gerekeni yapacağız” ifadesini kullandı.