SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bu iddia Sneijder’i üzecek!

Hollandalı Sneijder’in milli takıma alınmama ihtimalini değerlendiren Hollandalı spor yorumcusu Boskamp, “Bu utanç verici olur” diye konuştu.

Güncellenme: 10:02, 24/03/2014
Bu iddia Sneijder’i üzecek!

Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder'in yazın Brezilya'da düzenlenecek Dünya Kupası'nda ülkesinin milli takımında yer alıp almayacağı tartışma konusu olmaya devam ediyor.

Teknik Direktör Louis van Gaal'ın şu ana dek üç-dört ismi kesin olarak belirlediği ancak Sneijder'in karar vermediği isimler arasında yer aldığı belirtiliyor. Deneyimli hocanın sarı kırmızılı oyuncuya davet göndermesi gibi kadroya almamasının da sürpriz olmayacağı dile getiriliyor.

Hollandalı ünlü spor yorumcusu Jan Boskamp katıldığı televizyon programında Galatasaray'ın deneyimli orta saha oyuncusu üzerine konuştu. Wesley Sneijder'in kadroda yar alması gerektiğini belirten Boskamp şunları söyledi: “Benim Sneijder'den umudum var. Dünya Kupası'nda oynamayı sabırsızlıkla bekliyor. Duyumlarıma göre Van Gaal'ın onu çağırmak konusunda net değil. Açıkçası Sneijder'i kadroya almamasından korkuyorum. Bu utanç verici bir şey olur. O bölgede her iki ayağını da iyi kullanan, topla o kadar iyi oynayan ondan daha iyi bir oyuncumuz yok.”

Milliyet

Yayınlanma Tarihi:08:33,