SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Selçuk İnan yuvadan uçuyor mu?

Son haftalarda eleştiri oklarının hedefi olan Selçuk İnan'ın, menajeri aracılığı ile gelen teklifleri değerlendirmeyi düşündüğü iddia edildi.

Güncellenme: 16:36, 23/03/2014
Selçuk İnan yuvadan uçuyor mu?

Galatasaray'ın kaptanı Selçuk İnan bu sene performans olarak en çok eleştirilen oyuncuların başında geliyor. Galatasaray’a ilk geldiği sezon Melo ile takımın gol yükünü üstlenerek 25 gol atmışlardı. İkinci sezon yıldız oyuncuların takıma katılmasıyla (Sneijder ve Drogba) biraz daha arka planda kalan Selçuk takım başarılı olduğu için sesini çıkartmadı. Bu sene sadece 1 asist yapan Selçuk en kötü senesini geçirirken, nedenleri daha farklı kutuplaşmalar yüzünden yaşanıyor.

Yabancılar ve Türk oyuncular arasında uçurumlar bulunuyor. Hatta Burak Yılmaz'ın doğum gününe katıldıktan sonra GSTV'yi arayarak “benim görüntülerimi çıkartın” demesi en yakın arkadaşı Selçuk ile arasının bozulmasından korkmasından kaynaklanıyordu.

Yönetim bu konuyu görüştü ve futbolcular uyarıldı, Mancini uyarıldı ve son olarak Kayseri maçında Mancini’nin Selçuk'u fırçalamasından sonra ipler tamamen koptu. Çok sevdiği Galatasaray’dan ayrılmak istemeyen Selçuk menajeri aracılığı ile gelen teklifleri değerlendirmeyi düşünüyor. İki seneden beri Şampiyonlar Ligi’nde vitrin yapması özellikle İspanyol kulüplerinin dikkatini çekmişti. Arda gibi Selçuk İnan da takımdan ayrılabilir.

(Futbol Arena)

Yayınlanma Tarihi:15:24,