SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Yöneticisi Erdal Torunoğulları’nın “Vodafone Arena’ya bir değil birkaç dünya yıldızı getirmeyi planlıyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor” açıklaması Beşiktaşlı taraftarları heyecanlandırdı.

HAMBURG’TAN SEZON SONU AYRILACAK Yönetim, 31 yaşındaki oyuncunun ismini kısa süre önce Futbol Direktörü Önder Özen ve Teknik Direktörü Slaven Bilic’e söyledi. Futbolun başındaki iki isim de Rafael Van der Vaart’a ‘Onay’ verdi. Özen ve Bilic’ten ‘Onay’ı alan yönetim, Hamburg forması giyen oyuncu ile görüşmelere hemen start verdi. Vaart, Almanya’da küme düşme tehlikesi yaşayan Hamburg’dan sezon sonunda ayrılmak istiyor.

STADIN SÜPER STARI SEN OLACAKSIN Beşiktaş, Alman ekibi ile sözleşmesi gelecek sezon bitecek olan Hollandalı yıldıza, Manuel Fernandes’e önerdiği 2.5 milyon euroyu teklif edecek. Sözleşmenin süresi ise 3 yıl olacak. Yöneticiler, Vaart’a gelecek sezon bitecek olan Vodafone Arena’yı anlattı. 31 yaşındaki yıldıza ‘Bu stadın yıldızı olacaksın’ mesajı verildi. Hollandalı yıldız da ilk görüşmelere olumlu yanıt verdi. Sezon sonuna kadar görüşmelere devam edilecek. Yönetim, Vaart ile anlaşmaya vardıktan sonra Hamburg ile bonservis konusunda pazarlıklara başlayacak.

Yayınlanma Tarihi:11:38,