SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Atiba’dan ilginç yorum

Beşiktaş'ın başarılı orta saha oyuncusu Atiba Hutchinson, 3-0 kazandıkları Akhisar Belediyespor maçında, savunma ve hücum futbolunu çok iyi oynadıklarını söyledi.

Güncellenme: 22:46, 23/03/2014
Atiba’dan ilginç yorum

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Kanadalı futbolcu, “Bugün sergilediğimiz performanstan memnunuz. Total ve olumlu bir futbol oynadık. Savunmada ve hücumda çok başarılıydık. Girdiğimiz çoğu pozisyondan da yararlanamadık. Bugün sahadan çok ihtiyacımız olan bir galibiyet ile ayrılmak, bizim adımıza fazlasıyla sevindirici” diye konuştu.

Hutchinson, Beşiktaş’a geldiği günden bu yana farklı bölgelerde forma giydiğinin hatırlatılması üzerine, “Bana nerede ihtiyaç duyulursa orada oynarım. Tek istediğim, takımıma destek olmak. Yüzde yüzümü vermeye çalışıyorum, tıpkı diğer arkadaşlarım gibi. Benim için nerede oynadığımın bir önemi yok ama tercih ettiğim yer, orta sahadır. Buna rağmen, hocam nerede isterse orada forma giymeye devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

Siyah-beyazlı takımın istikrarlı ismi Veli Kavlak ise takım olarak galibiyeti hak ettiklerini söyledi. Akhisar Belediyespor’a karşı çok baskılı bir futbol oynadıklarını dile getiren milli futbolcu, her karşılaşmaya ayrı ayrı konsantre olduklarını ve şu an için şampiyonluğu düşünmediklerini kaydetti.