SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İtalyan teknik adam, futbolcularıyla yaptığı toplantıda, “Artık ligde kayıp yaşama lüksümüz yok. Ben bugün varım, yarın yokum! Benim için sorun yok. Ancak Arena’daki taraftara ayıp oluyor” diyerek şok bir uyarıda bulundu.

Galatasaray'ın Chelsea karşısındaki silik futbolu büyük eleştiri alırken, Roberto Mancini hedef adam haline geldi. İtalyan çalıştırıcının kadro ve taktik seçimi, 90 dakika boyunca kulübede bacaklarını uzatarak maçı izlemesi büyük tepki çekmişti. Devler Ligi'nden elenen Cim Bom artık lige döndü. Mancini de idman öncesinde oyuncularıyla mini bir toplantı yaptı. Burada sarf ettiği sözlerle şok etkisi yarattı. İtalyan çalıştırıcı, Fenerbahçe'yi kast ederek, “Adamlar nerede, biz neredeyiz! Aradaki puan farkı çok yüksek ve bunu bir an önce kapatmalıyız” ifadelerini kullandı. Herkesi şaşkına çeviren sözleri ise, “Ben bugün varım, yarın yokum. Benim için sorun yok” demesi oldu.

‘Tribünlere bakın' Roberto Mancini, Türk Telekom Arena'daki atmosferi hatırlatarak, “Tribünlere bir bakın. Bizi nasıl destekliyorlar. Yaşadığımız her kayıp, ortaya koyduğumuz kötü futbolla bu taraftarlara ayıp ediyoruz. Bundan sonraki maçlarda sahaya çıkarken taraftarları düşünün. Ona göre mücadele edin. Artık ligde kayıp yaşamaya tahammülümüz yok. Tüm maçlarımızı kazanıp, rakiplerimizin takılmalarını bekleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Fanatik

Yayınlanma Tarihi:10:04,