SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sezon sonu takımdan ayrılacağına kesin gözüyle bakılan Manuel Fernandes'e, son günlerdeki olumlu açıklamalarından ötürü yönetim yeni bir kredi açtı. Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, “Kalan maçlarda çaba gösterirse kalma isteğini gündeme alabiliriz” dedi.

Başkan Fikret Orman'ın, “Koptuk” dediği Fernandes'in Vodafone Arena inşaatında yapılan 111. yıl kutlamasında kalmak istediğini söylemesi kopan bağları yeniden onarma olanağı doğurdu.

‘BİR AY ÖNCE BİR TEKLİF DAHA YAPILDI'

İkinci başkan Çebi, Portekizli'nin kalmak istemesinin iyi bir düşünce olduğunu belirterek, “Yönetim olarak geldiğimizden bu yana iyi niyetimizi ortaya koyduk. Fakat bizim sergiledeğimiz iyi niyeti Fernandes'ten de bekliyoruz. Şu anda başkanımız dahil, tüm yönetimimiz bu oyuncunun performansından memnun değil. Fakat sezon bitimine kadar kalan önemli maçlarımızda iyi bir çaba ve gayret gösterirse takımda kalma isteğini gündeme alabiliriz. Artık fedakarlık yapma zamanı Fernandes'te” dedi.

Futbol komitesinden Ahmet Kavalcı, 1 ay önce Portekizli'ye yeni bir teklif yaptıklarını belirterek, “Bu teklifi kabul ederse düşünürüz. Ama bu performansla kalması zor görünüyor” diye konuştu.

Hürriyet

Yayınlanma Tarihi:09:24,