SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray, Başbakan’a bilet vermedi!

Galatasaray kongre üyesi olan eski Başbakan Mesut Yılmaz, Chelsea maçı için parasıyla bilet talep ettiği kulüpten olumsuz yanıt aldı. Sarı-kırmızılı kulübün efsane Başkanı Faruk Süren’e de bilet verilmediği ortaya çıktı.

Güncellenme: 12:13, 21/03/2014
Galatasaray, Başbakan’a bilet vermedi!

Galatasaray'ın salı gecesi Chelsea ile Stamford Bridge'de oynadığı maçın yankıları sürüyor. Şampiyonlar Ligi'ndeki bu özel karşılaşmada yaşanan bilet krizinin boyutları da ortaya çıkmaya başladı.

Özellikle yurt dışında yaşayan Galatasaraylı taraftarların isyanına neden olan bilet krizinin mağdurlarının gurbetçilerle sınırlı olmadığı belirlendi. Dev karşılaşma için sarı-kırmızılı kulübe bilet başvurusunda bulunan ama olumsuz yanıt alan isimler arasında eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın da bulunduğu öğrenildi.

AYNI ZAMANDA

Galatasaray kongre üyesi olan Mesut Yılmaz'ın, Londra'daki maç için bilet talebinde bulunduğu ancak eski başbakana kulüpten olumsuz yanıt verildiği belirtildi. Eski bir yönetici aracılığıyla kulüpten parasıyla bilet satın almak isteyen Yılmaz'ın bunu başaramadığı ifade edildi.

KARABORSADAN ALDI

Yılmaz'ın yanı sıra Galatasaray'ın efsane başkanı Faruk Süren'in bilet talebinin de yine reddedildiği ortaya çıktı. Süren'in yanı sıra eski yöneticilerden Özer Saraçoğlu'nun da bilet bulamayınca karaborsadan bilet alarak taraftarın arasında karşılaşmayı izlediği kaydedildi.

Milliyet

Yayınlanma Tarihi:08:01,