SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın Chelsea’ye elenmesiyle ilgili olarak sarı-kırmızılı takıma yönelik eleştirilerdevam ediyor. Sarı-kırmızılı takımın orta saha oyuncuları Selçuk İnan ve Wesley Sneijder’e spor yazarı Mehmet Demirkol’dan sert bir eleştiri geldi.

Demirkol ayrıca, Mircea Lucescu’nun bu yaz İstanbul’a gelebileceğini işaret etti. Galatasaray’da sezon sonunda bazı değişikliklerin olabileceğini ifade eden Demirkol,“Bu yaz Lucescu geri gelir, Türkiye’ye gelir. Karadeniz kıyılarına mı gider, İstanbul’a mı gelir bilmiyorum ama Ukrayna karıştıktan sonra herkesin radarları açıldı.” şeklinde konuştu.

NTV Spor’da yayınlanan Spor Servisi adlı programda ilk olarak Selçuk İnan’ı eleştiren Mehmet Demirkol, “Selçuk rezalet. Futbolu bırakmış gibi. Pas tercihleri kötü. Kafası yerinde değil gibi. Hiçbir arkadaşına atamadı topu. İnanılır gibi değil” dedi.

Yekta Kurtuluş ile Wesley Sneijder’in performansının aynı olduğunu dile getiren Demirkol, “Yekta ile Sneijder’i maç boyunca ayırt edemedim. Hangisi Yekta, hangisi Sneijder? Arada bir fark olması gerek miyor mu? Senijder’in topu alıp oyunu kontrol etmesi gerekmiyor mu?” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:12:43,