SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Drogba G.Saraylıları kızdıracak!

Galatasaray'ın tecrübeli futbocusu Didier Drogba, Chelsea maçında alınan sonuç ve kötü performansının ardından tepki toplamaya devam ediyor.

Güncellenme: 20:02, 20/03/2014
Drogba G.Saraylıları kızdıracak!

Galatasaray’ın tecrübeli futbocusu Didier Drogba, Chelsea maçında alınan sonuç ve kötü performansının ardından tepki toplamaya devam ediyor.

Son olarak takımla birlikte İstanbul’a dönmeyen ve Mancini’den izin alıp Londra’da kalan Didier Drogba konusu sarı kırmızılılarda problem olma yolunda ilerliyor. Oynadığı oyunla hayal kırıklığı yaratan futbolcu taraftarların büyük tepkisini çekerken eski kulübü Chelsea ile oynanan maçtan sonra Terry’le birlikte Chelsea Tv’ye ses getirecek açıklamalarda bulundu.

GALATASARAYLILAR ÇOK KIZACAK  Chelsea TV’ye maçtan sonra konuşan Drogba, ‘benim için duygusal bir maçtı. Zor bir oyun oldu. Tekrar Stamford Bridge’de olmak çok güzeldi’ diye konuşan Fildişili yıldız konuşmalarında öyle bir cümle kurdu ki bu cümle çok tepki çekecek! Konuşmalarını sürdüren Drogba, Chelsea’yi kastederek ‘biz hep iyi takım olduk’ diye konuştu. Drogba, maçtan sonra hiç üzülmedi eleştirilerini de haklı çıkaracak cümleler sarf etti.

Yıldız futbolcu bu açıklamasıyla zaten tepkili olan Galatasaray taraftarını dahada sinirlendirecek gibi gözüküyor.

Yayınlanma Tarihi:18:36,