SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Mücadele etmemeyi asla kabul etmem”

Trabzonspor Kulübü Başkanı Hacıosmanoğlu: "Başarısızlığı kabul ederim. Herkes başarısız olabilir ancak denememeyi, mücadele etmemeyi asla kabul etmem" dedi.

Güncellenme: 10:06, 18/03/2014
“Mücadele etmemeyi asla kabul etmem”

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, başarısızlığı kabul edeceğini, herkesin başarısız olabileceğini ancak denememeyi, mücadele etmemeyi asla kabul etmeyeceğini belirtti.

Hacıosmanoğlu, Trabzonspor Dergisi’ndeki yazısında, içlerindeki Trabzonspor sevdası ile görevlerinin başında oldukları bu süre içinde birçok zorlukla karşılaştıklarını vurguladı.

Hacıosmanoğlu, yazısında şu ifadelere yer verdi:

“Gerek maddi gerekse manevi olarak yaptığımız mücadelenin bir tek adı vardı o da ‘Trabzonspor sevdası’. Bu sevda bizleri bordo-mavi renklere hizmet aşkı ile uyanmaya ve bu uğurda tüm benliğimizle çalışmaya itiyor. Günümüzün tamamını Trabzonspor için harcayan bizlerin, başkan ve yönetim kurulu yetkisi ile ancak taraftar hissiyatı ile çalıştığı unutulmamalıdır.”

Saha sonuçlarının alınması için gerekli yapılanmayı gerçekleştirdiklerini vurgulayan Hacıosmanoğlu, şöyle devam etti:

“Geçmişin bıraktığı izleri temizlemeye çalışıyoruz. Görevimizin ne denli zor olduğunu bilerek başladık bu mücadeleye. Ben koltukta oturmak için çalışmıyor, çalışmak için koltukta oturuyorum. Birlikte hareket ettiğimiz oyuncu kadromuzun da saha içinde bu anlayışla sırtında taşıdığı formanın hakkını vermesini istiyoruz. Başarısızlığı kabul ederim. Herkes başarısız olabilir ancak denememeyi, mücadele etmemeyi asla kabul etmem.”