SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Habertürk’te yer alan habere göre, her şey çok güzeldi Kadıköy'de…Tribünler, futbol ve şampiyonluk havası… Fenerbahçeliler mest olmuştu adeta. Her şey çok güzeldi Kadıköy'de…Tribünler, futbol ve şampiyonluk havası… Fenerbahçeliler mest olmuştu adeta…Tribünler buz kesti. Sow oyundan alınırken taraftarlar ve arkadaşları seferber oldu. Teknik Direktör Ersun Yanal bile soyunma odasına kadar Sow'u teselli etti. Maç bitti… İdari menajer Hasan Çetinkaya'nın telefonu çaldı. Arayan Başkan Aziz Yıldırım'dı…

Aziz Yıldırım, Çetinkaya'ya Moussa'nın yanına gitmesini söyledi ve Çetinkaya'dan şu mesajları Sow'a iletmesini istedi: “Moussa, sakın ama sakın moralini bozma. Bu akşam şanssızdın belki ama bunu geride bırak. Senin daha şampiyonluk yolunda atacağın çok goller var. Sen sadece bundan sonra atacağın gollere odaklan. Ben başkan olarak her zaman yanındayım. Milyonlarca taraftarımız arkanda. Bunu sakın aklından çıkarma evladım.”

Başkanın bu mesajları üzerine Sow bir hayli duygulandı. Başkana yanıt olarak, “Allah sizden razı olsun başkanım. Sözleriniz ve desteğiniz benim için çok önemli. Bana büyük moral verdiniz. Söz veriyorum güveninizi boşa çıkarmayacağım” dedi.

Yayınlanma Tarihi:10:38,