SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Günün öne çıkan haberleri

17 Mart Pazartesi gününde öne çıkan haberler şöyle...

ERSUN YANAL'A BÜYÜK FIRÇA! Kayseri Erciyesspor maçının sonlarına doğru art arda kaçırdığı gollerin ardından morali bozulan Moussa Sow'u çıkarmaya karar veren Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Salih Uçan'a seslenip hazırlanmasını istedi. Bu esnada Sow'un ağlamaya başlaması, genç oyuncunun da ağır hareket etmesi Ersun Yanal'ı kızdırdı. "Kalksana Salih" diye Yanal'dan azar işiten genç futbolcu geçen hafta içi de antrenmanlardaki tavırları nedeniyle başkan Aziz Yıldırım ve Ersun Yanal tarafından birebir görüşmelerle uyarılmıştı. Sözleşmesi 2017 yılında sona erecek Salih'i bir süredir yurtdışından transfer teklifleri geliyordu.
GÜLEN'DEN FENERBAHÇE AÇIKLAMASI! Fettullah Gülen, Fenerbahçe'ye dair önemli açıklamalarda bulundu. Zaman Gazetesi'nde yayınlanan Fettullah Gülen röportajının Fenerbahçe ile ilgili kısmı şöyle; Daha önceki görüşmelerimizde “Cemaat Fenerbahçe’yi ele geçiriyor...” iddialarını tuhaf karşıladığınızı, bunu anlamakta zorlandığınızı ifade etmiştiniz. Ortaya çıkan yeni bilgiler çerçevesinde bu iddiaları nasıl değerlendiriyorsunuz?
SİNAN ERGİN'DEN BOMBA CANER İDDİASI! Sinan Engin, Caner Erkin ile ilgili şu ifadeleri kullandı: "Fenerbahçeli Caner, Erciyesspor maçında yine müthiş oynadı, sahanın en iyisiydi. Şunu da söyleyeyim. Çok sağlam kaynaklardan bilgi aldım, Caner Erkin, Bayern Münih yolunda. Sezon sonu için protokol bile imzalamış olabilir" dedi.
ADNAN POLAT'TAN ÜNAL AYSAL'A SERT TEPKİ Adnan Polat, “Benim iade-i itibara ihtiyacım yok. O kongrede Galatasaray’ı lekeleyenlerin iade-i itibarı gerekiyor” dedi. Eski İkinci Başkan Işın Çelebi ise “Yargıtay iki kere o ibrasızlığı bozdu. Kim bizi affediyor? Önce kendilerini affettirsinler” yorumunu yaptı.
ÇAKAR'DAN SOW YORUMU Çakar, sarı-lacivertli oyuncu Moussa Sow'un neden ağladığını 'Anlamak mümkün değil' diyerek yorumladı.
FİKRET ORMAN'DAN 'TAPE' AÇIKLAMASI Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Gezi Parkı eylemleri sırasında Çarşı'nın eylemlerine kızan Başbakan'ın stad inşaatını durdurma mesajı verdiği" iddiaları hakkında konuştu.
BEŞİKTAŞ TARAFTARINDAN BERKİN ELVAN BESTESİ Beşiktaşlı taraftarlar, 269 gün yaşam savaşı veren ancak hayata veda eden 15 yaşındaki Berkin Elvan için yaptıkları besteyi ilk defa Şairler Park'ında söyledi.