SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Siyah-Beyazlılar’ın deneyimli çalıştırıcısı Slaven Bilic, Rizespor beraberliğinin ardından yöneticilerle yaptığı görüşmede çarpıcı ifadeler kullandı. Hırvat hoca, “Hakemler herkesin gördüğünü görmüyor. Artık maçlarımızı daha farklı kazanmalıyız. Onları da yenmeliyiz!” diye konuştu.

Süper Lig'de şampiyonluğun en önemli adayları arasında yer alan Beşiktaş'ın, son dönemde yaşadığı puan kayıpları, takımın Hırvat teknik adamı Slaven Bilic'in sabrını taşırdı. Ligde ikinci sırada bulunan Galatasaray'ın puan kaybettiği haftada rakibiyle ligde puanları eşitleme şansını kaçıran Siyah-Beyazlılar'ın hocası Bilic, Rizespor maçının ardından sert ifadeler kullandı. 2-2 sona eren maçın ardından yöneticilerle görüşme yapan Bilic'in, “Saha içinde bütün oyuncularım ortaya yüreğini koyup oynuyor. Ancak hakemler herkesin gördüğünü nedense görmüyor. Bu sebepten dolayı artık maçlarımızı daha farklı kazanmalıyız ki bu tür engeller yine karşımıza çıkmasın. Benim anlamadığım hakemlerle ilgili haksızlıkları söyleyince bu bir kabahat gibi gösteriliyor. Kalan maçlarımızda rakiplerimiz dışında hakemleri de yenmeliyiz” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Pes etmek etmeden devam Lig bitimine daha 9 haftalık uzun bir periyotun olduğunu kaydeden Slaven Bilic, geri kalan tüm mücadeleri kazanabilecek güçte olduklarını söyledi. Zirve yarışından kopmamak için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Bilic, “Keskinlikle pes etmek yok. Sıradaki maçlarımızdan başarıyla ayrılıp zirve yarışında iddiamızı arttırmak istiyoruz” diye konuştu.

(FANATİK)

 

Yayınlanma Tarihi:10:53,