SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ahmet Kavalcı son noktayı koydu…

Beşiktaş'ta geleceği merak konusu olan iki futbolcuyla ilgili olarak futboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Ahmet Kavalcı son noktayı koydu.

Güncellenme: 13:12, 17/03/2014
Ahmet Kavalcı son noktayı koydu…

Beşiktaş’ta geleceği merak konusu olan iki futbolcuyla ilgili olarak futboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Ahmet Kavalcı son noktayı koydu.

Radyospor’da Özgür Sancar’a açıklama yapan Kavalcı, “Almeida’da kalıyor; Gökhan da… İkisi de Beşiktaş’ın futbolcusudur; Beşiktaş’ı çok seviyorlar” dedi.

Başkan kendisiyle sık sık görüşüyor. İmzayı atar, Dünya Kupası’na gider Almeida’nın Milan ve Atletico Madrid’ten teklif almadığını belirten deneyimli yönetici, “Başkanımız sık sık Almeida’yla görüşüyor. Sözleşme yenileme konusunda hiçbir sorunumuz yok. Zaman da koymuyoruz. Şimdi şampiyonluğa gidiyoruz. Maçları düşünüyoruz; ama Almeida, yeni sözleşmeye imza atar; imzadan sonra Dünya Kupası’na gider. Beşiktaş’ı çok seviyor. İstanbul’da yaşamaktan memnun; kendisiyle ilgili hiçbir sıkıntımız yok” ifadelerini kullandı.

Gökhan Töre, Beşiktaş’ta kalıyor. İradesini açıkladı; “Beşiktaş’ta kalmak istiyorum” dedi. Gökhan Töre konusunda hiçbir dedikoduya itibar etmediklerini belirten Ahmet Kavalcı, “Biz dedikodulara göre hareket etmiyoruz. Gökhan, Beşiktaş’ın futbolcusu; başka bir yere gitmez. Beşiktaş’ta kalacak. Bizim bir endişemiz yok. Sözleşmesinde 7.5 milyon Euro’luk bir satın alma opsiyonu var; ama sorun değil. Rubin Kazan, ‘fiyatı indirmem’ dese bile; önemli olan Gökhan’ın iradesi. Gökhan kalmak istiyor. Önemli olan onun ne istediği. Şu ana kadar Rubin Kazan’la konuşmadık; ama zamanı gelince konuşacağız. Bir başka takımda devreye girse fark etmez. Satın alma opsiyonu bizde” dedi.

Dany, Akhisar maçına hazır olacak Ahmet Kavalcı, ayrıca, Dany’nin sakatlığının devam ettiğinin, bu nedenle Ç.Rizespor maçı kadrosunda olmadığını belirterek, “Akhisar maçında oynayabilecek. Sakatlığı çok ciddi değil. Kendisinden memnunuz. Çok çalışkan bir oyuncu. İddialar asılsız. Dany bize hizmet eden değerli bir oyuncu ve çok çalışkan” dedi.

Yayınlanma Tarihi:12:56,