SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yeşil sahalarda bir protesto daha!

Spor Toto 3'üncü Lig 3'üncü grupta mücadele veren Arsinsporlu futbolcular, Erzincan deplasmanında orta hakemin başlama düdüğü ile yönetimi protesto ettiler.

Güncellenme: 20:22, 16/03/2014
Yeşil sahalarda bir protesto daha!

Spor Toto 3’üncü Lig 3’üncü grupta mücadele veren Arsinsporlu futbolcular, Erzincan deplasmanında orta hakemin başlama düdüğü ile birlikte birbirlerine kenetlenip, yönetimi protesto etti. Yaklaşık 30 saniye bu şekilde duran futbolcular daha sonra maça başladı.

Her iki takım sahaya çıktıktan sonra İstiklal Marşı okundu ve maçın orta hakemi Ali Köse başlama düdüğü çaldı. Hakemin düdüğü ile birlikte Arsinspor’lu futbolcular orta sahada kümeleşerek para alamadıkları için yönetimi protesto etti. Arsinsporlu futbolcuların yaklaşık 30 saniye süren protestosu sırasında Erzincanspor Refahiysporlu futbolcularda top çevirerek rakiplerine destek çıktı.

Karşılıklı atılan gollerle berabere biten maçın sonunda açıklama yapan Arsinspor kaptanı Münür Satılmış, tüm futbolcuların yüreklerini ortaya koyarak oynadığını belirterek, “Bir tane deplasman mağlubiyetimiz var. Bu takımı ligde tutmak için her şeyi yapıyoruz. Ama bize sahip çıkan insanları yanımızda göremiyoruz. Bu bizim zorumuza gidiyor. Bu takım bu kadar kolay ligden düşmemeli. Burada Arsin ilçesine, bütün oradaki büyüklere, yöneticilerimize, başkanımıza herkese yakışmıyor. Arkadaşlarımın hepsine verdikleri yürekli mücadele için teşekkür ediyorum. Bu kulüpleri yönetmek bu kadar kolay ve basit değil. Biz emeğimizin karşılığını almak istiyoruz. Yaptığımız eylem bu idi” diye konuştu.

Futbolcular maçı bırakıp yönetimi protesto ettiler paylaşan: AMKSpor

Yayınlanma Tarihi:17:52,