SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gaziantepspor Yardımcı Antrenörü Tahsin Tam, Torku Konyaspor’u 1-0 yendikleri karşılaşmayı sonrasında zor bir mücadeleyi geride bıraktıklarını, geride kalan 4 haftada sakatlıklar nedeniyle sıkıntılar yaşadıklarını ifade etti.

Bugün sahaya çıkan herkesin en iyi şekilde mücadele ettiğine dikkati çeken Tam, “İlk devre iyi futbol ortaya koyduk. İkinci yarı Konyaspor, kaybedeceği bir şey olmadığı için risk aldı, baskı kurdu ama gol yemeden maçı bitirdik. Çok mutluyuz. Lig çok enteresan bir hal aldı. Kazandığımız bu maç, lige bakış açımızı değiştirdi. ‘Yukarılarda olabiliriz’ diye düşünmeye başladık. Oyuncularımızı tebrik ediyorum. Biz istediğimizi elde ettik. Torku Konyaspor’a başarılar diliyorum” dedi.

Kırmızı-siyahlı futbolcu Muhammed İldiz ise Torku Konyaspor maçına, önemini bilerek çıktıklarını belirterek, 6 puan değerinde bir galibiyet aldıkları için çok mutlu olduklarını anlattı.

Gaziantepsporlu futbolcu Orhan Gülle de ligdeki konumları açısından önemli bir maçı geride bıraktıklarını, ligdeki kırılma noktasında anlamlı bir galibiyet aldıklarını kaydetti.