SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rıdvan Dilmen artık Fenerbahçe’nin şampiyonluğu kaybetmeyeceğini ifade etti ve sözlerine şu şekilde devam etti

“Hızlı, tempolu, kalitesi çok iyi olmayan ama istediğini alan bir Fenerbahçe takımı vardı. En yakın rakibine 8 puan, diğer rakibine 10 puan fark yaptı ve 9 maçı kaldı. Bu farkın kapanma ihtimali tabiki var ama ben Fenerbahçe’nin şampiyonluğu kaptıracağını düşünmüyorum. Fenerbahçe zor bir iş beceriyor. Rakip takım oyuncu ve antrenörleri de bunu beyan etmezler ama onlar da kabul etmişlerdir. Ligde uzun zamandır bu haftada 8 puan fark olmayalı çok olmuştu. Gelecek sezon Avrupa’ya gidemeyecek olmasına rağmen sezonu çok iyi götürüyorlar, çok istiyorlar. Tebrik etmek gerekiyor. Tabiki futbol bu fark kapanabilir ama bence bu iş bitti gibi. Mesela bugün Gaziantepspor’un Konyaspor’u yenmesi Fenerbahçe’nin de avantajı. Fenerbahçe, haftaya rahatlamış olan Gaziantepspor’a konuk olacak. Konyaspor, geriledi ve hem Galatasaray hem de Beşiktaş ile maç yapacak.” şeklinde konuştu.

AZİZ YILDIRIM’A CANER UYARISI

“Fenerbahçe yönetiminin, Aziz Bey’in yarın kalkınca bence Caner ile sözleşme imzalaması gerekir. Bugün de çok iyi bir oyun oynadı ve bir asist daha yaptı. Volkan bir maça iyi başlarsa iyi bitiriyor. Bugün de öyle bir maç yaşadı. Maçın başında çıkardığı topta iyi bir maç çıkaracağı anlaşıldı”

‘SOW ÇIKMAK İSTEMİŞTİR’

“Sporcular duygusaldır. Bazıları daha fazla duygusaldır. Moussa Sow da onlardan birisi. Bütün Erciyessporlu oyuncular da onu oyundan çıkarken teselli ettiler. Oyundan çıkarmayacaktı bence ama Sow çıkmak için ısrar etmiştir. Eğer Sow çıkmak istediğini söylemediyse ve Ersun Hoca da çıkardıysa hata yapmıştır.”

Yayınlanma Tarihi:22:02,