SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Maçı hiç izlemeyen birisine golleri kesip izletelim ve maçta 4 gol olduğunu söyleyelim. 4-0 derler. En fazla 3-1 Beşiktaş aldı derler. Ama futbol böyle bir şey.Beşiktaş’ın ikincilik için çekişmesi sürüyor ama birincilik şansını kaybetti. Hem Beşiktaşlı hem de Çaykur Rizesporlu oyuncular için sezonun en kritik maçıydı. Sadece fauller, kartlar ve avantajlarla ilgilenen hakem vardı. Penaltıları yardımcılar verdi.

Ben penaltı pozisyonunda bir çey göremedim. Aradım aradım bulamadım. Çok ucuz penaltı verildi. Beşiktaşlı oyuncular ve Bilic penaltı gollerinin ardından çok sinirliendi. Devre arası Beşiktaş için iyi oldu. İkinci yarıda zaten maçın tek hakimi oldular.

Beşiktaş’ın attığı ikinci gol harika, çalışılmış bir antrenman golü. Gökhan, sağ kanatta yani kendi bölgesinde olduğu zamanlarda Beşiktaş daha etkili oldu. Gökhan içerilere kat ettiği zaman rakip takım kapanıyor. Beşiktaş, sağ kanatta oynamakta ısrarcı olsaydı Beşiktaş yine çok net 2’ye 1’ler yakalardı. Rakipleri 2’şerden 4 puan kaybetmişken Fenerbahçe, Erciyesspor karşısına mutlak favori çıkacak ve bence de kazanıp haftayı 7 puanla kapatacak. Fenerbahçe’nin rakibi dün ve bugünkü maçlardan sonra Galatasaray ve Beşiktaş olmaktan çıktı. Fenerbahçe’nin rakibi artık Fenerbahçe.”

Yayınlanma Tarihi:00:23,