SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor, Spor Toto Süper Lig’in 25. haftasında yarın akşam yapacağı Kayserispor maçı için Kayseri’ye geldi.

Yeşil beyazlı ekibi Üniversiteli Bursaspor taraftar grubu Ünitimsah meşalelerle karşıladı. Bursaspor’da 20 kişilik kadroda sakatlıkları bulunan futbolcular Serdar Aziz, Renato Caja ve Ethem Ercan Pülgir yer almadı.

SERCAN YILDIRIM: GOLÜ ÖZLEDİM

Bursasporlu Sercan Yıldırım Kayserispor maçının zorlu geçeceğini söyledi. Sercan, “Zor bir deplasman olacak ama iyi çalıştık. Seri yakalamak istiyoruz. Son maçımızda iyi mücadele ettik. İnşallah sonuca gittiğimiz takdirde tüm maçları alacağımızı düşünüyorum. Zorlu süreç geliyor. Kupa maçları da olacak. Bu maçı kayıpsız atlatıp ilk 4’ü zorlamak istiyoruz” dedi.

İyi çalıştığını ve artık gol atmak istediğini söyleyen Sercan, “İyi çalışıyorum. Daha çok üzerine gitmeye çalışıyorum. Sonuçta gol lazım ve golü çok özledim. Taraftarlarımız da benim gol atmamı özledi” diye konuştu.

TAIWO: “LİGDE KOLAY MAÇ YOK”

Bursaspor’un başarılı ismi Taiwo, “Her ne olursa olsun maçın belli bir zorluğu var. Ligde hiçbir maç kolay değil. Çok fazla kafamızı karıştırmadan hocamızın direktiflerini uyarak oynamaya odaklanmaya çalışıyoruz” dedi.

Forma rekabeti ile ilgili ise Taiwo, “Belirli alternatiflerimiz var kadromuzda. Basser de çok iyi bir oyuncu. Önemli olan takım olarak savaşabilmek. Bazen ben bazen o oynar. Önemli olan şey oynadığımız zaman fikir alışverişinde bulunabilmek” diye konuştu.

HARUN: “3 PUANI ALMAK İSTİYORUZ”

Bursaspor’un genç kalecisi Harun ise şunları söyledi: “Zor bir 90 dakika olacak. Kayserispor’un durumu kötü. Biz elimizden geleni yapıp 3 puanı almak istiyoruz. Hocamız şans verirse elimden geleni yapacağım.”

Yayınlanma Tarihi:19:26,