SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ali Adnan için pazarlık yaptılar…

Beşiktaş ile Çaykur Rizespor arasında oynanan karşılaşma öncesi bir araya gelen iki kulüp yöneticileri Ali Adnan konusunda pazarlık yaptığı ortaya çıktı.

Güncellenme: 12:15, 16/03/2014
Ali Adnan için pazarlık yaptılar…

Maraton.com.tr’de yer alan habere göre, Beşiktaş ile Çaykur Rizespor arasında oynanan karşılaşma öncesi bir araya gelen iki kulüp yöneticileri Ali Adnan konusunda pazarlık yaptığı ortaya çıktı.

Çaykur Rizespor’lu yöneticiler, Iraklı oyuncunun 2018 yılına kadar sözleşmesi olduğunu Ali’yi almak istiyorlarsa maliyetinin yüksek olacağını söyledikleri öğrenildi.

Ali Adnan için ligin sonunda net bir cevap vereceklerini belirten Rizeli yöneticiler, öncelikle hedeflerinin ligde kalmak olduğunu bu durumun netleşmesi sonrası pazarlık masasına oturabileceklerini söyledikleri bildirildi.

Beşiktaşlı yöneticilerinde, o zaman ligin sonunu bekleyelim ama bir takıma satmaya karar verecek olursanız önceliği bize verin sözünü aldığı öğrenildi. Rizespor, Iraklı oyuncu için en az 4 Milyon Avro bonservis bedeli istediği gelen haberler arasında.

Siyah beyazlı takımın Corinthians Paulista’dan kiralık sol bek oyuncusu Ramon Motta’nın yerine düşünülen Ali Adnan, Süper Lig’in en başarılı yabancılarından biri olarak gösteriliyor. Galatasaray’ında gündeminde olan 20 yaşındaki defans oyuncusu, stoper ve orta alanın solunda da oynayabiliyor.

Yayınlanma Tarihi:12:06,