SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kaptanlara özel taktik verdi…

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım kaptanlarla görüştü: "Rakibin küçüğü büyüğü olmaz. Ayrıca Erciyes çok formda. Tam konsantre olup, kazanın. Size güveniyorum."

Güncellenme: 15:58, 15/03/2014
Kaptanlara özel taktik verdi…

Akşam’da yer alan habere göre, Aziz Yıldırım’ın takıma sıcak takibi sürüyor… F.Bahçe Başkanı dün de Samandıra Can Bartu Tesisleri’ndeydi.

Teknik direktör Ersun Yanal’la sohbet eden, şakalaşan Yıldırım, futbolcularla da tek tek konuştu, moral verdi. Başkan daha sonra kaptanlar Volkan Demirel ile Emre Belözoğlu’nu yanına çağırarak bir süre onlarla görüştü. Aziz Yıldırım’ın, Kayseri Erciyesspor karşılaşması öncesi kaptanlar aracılığıyla takıma uyarılarda bulunduğu ve şöyle dediği belirtildi:

HER RAKİBE AYNI CİDDİYET “Şampiyon olacağımıza inancım her zamanki gibi tam. Ama aradaki puan farkını yeterli görüp rehavete girmemeliyiz. Ayrıca oynayacağımız rakiplerin karşısına da aynı ciddiyetle çıkmalıyız. Erciyes son 4 maçını da kazandı ve çıkış içinde. Çok dikkatli olmalısınız. En zor maçlardan başarıyla ayrılırken çayda boğulmanın sırası değil. Sizlere güveniyorum.”

KAFAN RAHAT OLSUN Aziz Yıldırım, genç Salih Uçan’la da bir süre görüştü. Son dönemdeki transfer haberlerine değinen Yıldırım’ın “Sen bu takımda uzun yıllar forma giyeceksin. Kafanı hiçbir şeye takma, işini yap ve rahat ol” dediği öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:13:02,