SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aysal’dan teknik ekibe mesaj var!

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, teknik heyet ve kaptanlara “Kalan maçları kazanın, 165’er bin dolar prim kazanın” diyerek doping etkisi yarattı.

Güncellenme: 20:05, 15/03/2014
Aysal’dan teknik ekibe mesaj var!

Karabük beraberliği sonrasında uçakta herkesin başı öne eğilmiş, kimseden çıt çıkmıyordu. Kafilenin bu moralsizliğini gören başkan Ünal Aysal, uçağın ön tarafında bulunan yöneticilerden ve idarecilerden arka kısma geçmelerini istedi. Teknik ekip ve takım kaptanlarını etrafına toplayan Aysal, doping etkisinde bir konuşma yaptı.

“Şampiyonluk falan gitmedi” diyerek sözlerine başlayan başkan Ünal Aysal, “Kaybettiğimiz bir şey yok. Hiç kimsenin kafasını yerde görmek istemiyorum. Sizden bir isteğim var. Bundan sonra ki bütün maçları kazanın” dedi.

Ardından söz isteyen Mancini, “Ben de başkan ile aynı görüşteyim. Karabük maçı ve puan kaybı geride kaldı.

‘İNANIN YETER'

Şampiyon olacağımız inancını kaybetmeyin yeter. Bundan sonra sadece deplasman değil, bütün maçlarımızı kazanacağız” diyerek Aysal'a destek verdi. Son söz ise yine Aysal'a aitti. Kalan maçların kazanılması halinde adam başı 165 bin dolar prim verileceğini açıklayan Aysal, “4 deplasmanı alın zaten Arena'da yenilmezsiniz” diyerek takımına Chelsea maçı öncesinde jest yaptı.

(Vatan)

Yayınlanma Tarihi:20:01,