SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“5 yaşındaki çocuğun yapmayacağı…”

Galatasaray Eski Yöneticisi Fatih Gökşen Karabükspor beraberliğinin ardından Ünal Aysal ve Roberto Mancini'yi yerde yere vurdu.

Güncellenme: 11:47, 15/03/2014
“5 yaşındaki çocuğun yapmayacağı…”

Karabük deplasmanında berabere kalarak şampiyonluk ümitlerini iyice azaltan Galatasaray’da Ünal Aysal ve Roberto Mancini’ye tepki büyük oldu.

Galatasaray’ın eski yöneticisi Fatih Gökşen, Mancini’ye “zavallı” Aysal’a da “kendini tatmin ediyor” dedi.

PEÇETEYE ALIŞMIŞTIK Mancini’nin 89’da Drogba’yı alarak yerine Ceyhun’u koymasına sert tepki gösteren Gökşen, ” 5 milyon euro alan adam 5 yaşındaki çocuğun yapmayacağı bile şeyi yaptı. Peçeteye taktik yazıp oyuncuların eline vermesine alışmıştık. Mancini sayesinde bir takım gol ararken Dünya’nın sayılı golcülerinden birinin oyundan alınıp, yerine Ceyhun’un koyulacağını da öğrendik. Zavallı adam!” dedi.

AYSAL KENDİNİ TATMİN EDİYOR Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’a da tepki gösteren Gökşen, ” Devre arasında 28 milyon euro transfer harcaması yaptı bir tek Telles sahada. Aysal başkanlık yaparak kendini tatmin ediyor. Arkasında her şeye baş sallayan bir yönetim ve solist bir başkan yardımcımız var” diye konuştu.

YENİ SÜRGÜN YERİ PARİS Ünal Aysal’ın danışmanı Tulun’u da hedef alan Gökşen sözlerini şöyle tamamladı: “Türkiye’de tutunamadı Almanya’ya sürgün edildi. Almanya’dan sonra yeni sürgün yeri de Paris”

(FUTBOL ARENA)

Yayınlanma Tarihi:11:01,