SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vicdan pahalı bir hazinedir!

EVDEN çıkarken facebook’ta bir paylaşım okudum… ‘O kadar paranın ayakkabı kutusunda ne işi vardı’ diye sormayanlar, ‘o çocuğun orada ne işi vardı’ diye sorabiliyor… BERKİN Elvan yaşamını yitirdiği gün 16 kiloya inmişti. AMA en ağır cenaze omuzlara binmişti. ŞİMDİ bazıları ‘spor sayfasında bu konunun ne işi var?’ diye sorabilir! NE yazık ki onlar bazıları!!! Yani duyarsızlar…

TIPKI Berkin Elvan’a yaptığımız gibi futbola da aynı pencereden bakıyoruz. YANİ nalıncı keseri gibi hep kendimize yontuyoruz. AMA hayat bazen öyle acımasız oluyor ki. BUGÜN kızdığımız, eleştirdiğimiz konu, yarın suratımıza şamar gibi çarpıyor. RİZE’de Galatasaraylı Burak Yılmaz’ın yüzüne isabet eden madeni para az kalsın yıldız futbolcuyu kör edecekti. Ne yazık ki bazı körler! Burak’ın artistlik yaptığını konuştu. PARAYI atanı unuttular, yere yatanı eleştirdiler.

TRABZON’da Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel gol sonrası (abartılı) sevindi. SAHAYA ilk dakikadan itibaren tuğla yağdı. Maytaplar havada uçuştu. AVNİ Aker alev alev oldu. 22’de Emenike’nin attığı gol sonrası suçlu bulundu! TAŞ atan, olay çıkaran unutuldu, 1 aylık bebeğine küfür edilen Volkan Demirel günah keçisi oldu.

FIFA kokartlı hakemimiz Fırat Aydınus, geçtiğimiz sezon Eskişehir’de ‘LAN’ demeyen! Fenerbahçeli Caner Erkin’i oyundan attı. AYNI Aydınus, Galatasaraylı Felipe Melo ile girdiği diyalogda milyonların gözü önünde yardımcısına küfürle karşılık verdi. HAYAT ne kadar acımasız değil mi? BOŞUNA ‘Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner’ dememişler. VİCDAN pahalı bir hazinedir, herkeste olmaz. ELİNİ vicdanına koymayanın da iki yakası bir araya gelmez.

Buraya diğer yazı alanı ajax ile gelecek