SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ömer Onan, Berkin Elvan’ı unutmadı

Turkish Airlines Euroleague maçında Unicaja Malaga'yı yenen Fenerabahçe'de yıldız oyuncu Ömer Onan, maç sonunda yaptığı 'Berki Elvan' ve 'Burakcan Karamanoğlu' açıklamasıyla takdir topladı.

Güncellenme: 17:30, 14/03/2014
Ömer Onan, Berkin Elvan’ı unutmadı

Turkish Airlines Euroleague Top 16 E Grubu 10. hafta karşılaşmasında Fenerbahçe Ülker, Unicaja Malaga'yı konuk etti. Karşılaşmadan 69-67 galip ayrılan Fenerbahçe Ülker kaptanı Ömer Onan oldukça duygusal bir konuşma yaptı.

Konuşmasında önceki gün hayatını kaybeden Berkin Elvan ve dün yaşamını yitiren Burakcan Karamanoğlu’ndan bahseden Ömer Onan şöyle konuştu:

“Maçtan önce şunu söylemek istiyorum. 3 gündür çok üzülüyoruz Berkin’e. Çok üzgünüz. Bu ülke pisi pisine evladını kaybetmiştir. Ben istiyorum ki bu ülkede kimse faili meçhul kalmasın. Görev olarak bunu yapmamız lazım. Çok üzgünüz. Maç için de kazansak da sevinemiyoruz. Değişik duygular içerisindeyiz. Dün de bir gencimiz daha vefat etti, bir polis şehit oldu. Bunların bir an önce bitmesini istiyoruz. Ülke olarak boynumuz bükük kalmasın istiyoruz. Arkadaşlarımızın faillerinin bulunmasını istiyoruz.” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:16:20,