SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da İlker Meral isyanı

Karabükspor ile deplasmanda karşılaşan Galatasaray'ın İtalyan Teknik Direktörü Roberto Mancini, hakem İlker Meral'e sert tepki gösterdi.

Güncellenme: 21:08, 14/03/2014
Galatasaray’da İlker Meral isyanı

İlk yarının bitiş düdüğüyle hakem İlker Meral’in yanına giden İtalyan teknik adamın, oldukça öfkeli olduğu gözlemlendi. Karabüksporlu Erkan Kaş’ın Melo ile yaşadığı pozisyonda tekme attığı gerekçesiyle hakeme eleştirilerde bulunan Mancini, Burak’ın ilk yarının son dakikalarında kaçırdığı pozisyonda da penaltı verilmediği gerekçesiyle hakeme yoğun eleştirilerde bulundu.

42.dakikada Drogba’nın ceza sahasının solundan açtığı ortada kale önünde vurduğu kafada topu üstten auta yollayan Burak Yılmaz, itildiği gerekçesiyle hakem İlker Meral’e penaltı isyanında bulunmuştu.

Takımlar devre arasında tünele doğru ilerlerken, tartışmanın orada da devam ettiği gözlemlendi.

Bu iki pozisyonla ilgili hakeme sert şekilde itiraz eden Mancini’ye Drogba da katıldı. Fildişi sahilli futbolcu da soluğu dördüncü hakem Mustafa Öğretmenoğlu’nun yanında aldı. Diğer taraftan soyunma odasına giderken Sneijder de Karabükspor yardımcı antrenörüyle kavgaya tutuştu. Hollandalı futbolcunun bir hayli sinirlendiği gözlendi.

(Skorer)

Görsel Lig Tv’den alınmıştır