SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de ‘Yıldırım’ moral

Samandıra Tesisleri'nde futbolcularla buluşan Aziz Yıldırım'ın yaptığı konuşma, teknik heyet ve futbolculara büyük motivasyon sağladı.

Güncellenme: 10:52, 14/03/2014
Fenerbahçe’de ‘Yıldırım’ moral

Geçtiğimiz haftaki Trabzonspor karşılaşması öncesinde Samandıra'da üs kuran, oyuncularıyla her fırsatta bir araya gelip onları bu zorlu deplasmana hazırlayan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, takımı tesislerden bizzat uğurlamıştı. O mücadele tamamlanamadı, Sarı-Lacivertli kafile uzun ve yorucu bir yolculuğun ardından İstanbul'a geldi, Erciyes provalarına başladı. Ve Başkan Yıldırım, o günden sonra Samandıra'ya ilk çıkarmasını dün yaptı. Fanatik’in haberine göre, sürpriz yaparak tesislere gelen Yıldırım, tıpkı uğurlamada olduğu teknik heyet ve futbolcuları olaylar karşısındaki tutumları için tek tek kutladı.

MORALLER TAVAN YAPTI

“Bundan sonra da hep sahada kalın, mücadelenizi aynı seviyede sürdürün” mesajlarını veren Aziz Yıldırım, “Sizin içiniz rahat olsun. Yaşananların sebebi değilsiniz. Zor bir atmosferden kazanarak çıktık. Sizlere bundan sonrası için de çok güveniyorum ve sezon sonunda şampiyon olacağımıza yürekten inanıyorum” ifadelerini kullandı. Bu ziyaret ve konuşma Erciyes maçı öncesinde takımın motivasyonuna büyük katkı yaptı.

Yayınlanma Tarihi:10:27,