SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Drogba sessizliğini bozdu!

Galatasaray'ın Fildişili yıldızı Didier Drogba, Mancini gibi BHT 1 kanalına konuştu. 36 yaşındaki süperstar, takımda kalıp kalmayacağını değerlendirdi.

Güncellenme: 15:01, 14/03/2014
Drogba sessizliğini bozdu!

Teknik direktör Roberto Mancini gibi Drogba da BHT 1 televizyonuna özel açıklamalar yaptı. Hajrovic’in genç ve yetenekli olduğunu söyleyen Drogba, “Izet bizim genç oyuncularımızdan bir tanesi. Kulübe adapte olmaya çalışıyor. Çok iyi bir insan. Oldukça yetenekli ve muhteşem bir gelecek onu bekliyor” dedi.

“ŞU ANDAN ZEVK ALIYORUM”

Sezon sonunda bitecek sözleşmesini uzatıp uzatmayacağı sorulan Fildişili, “Benim kalıp kalmayacağım önemli değil. Önemli olan şu anda buradayım, şu andan zevk alıyorum. Arkadaşlarım ile birlikteyim. Herkes benim 36 yaşında olduğumu ve son birkaç maçımdan zevk almam gerektiğini söylüyor. Bu yüzden anın tadını çıkarmalıyım.” ifadelerini kullandı.

“BURADA OLDUĞUM İÇİN ŞANSLIYIM”

“İstanbul muhteşem bir şehir, çok büyük bir şehir. İnsanlar çok cana yakın, sıcak insanlar. Çok iyi restaurantlar var, tarihi bir çok şey var. Herkes İstanbul’u bilir. Burada olduğum için çok şanslıyım.” dedi.

“ROBERTO İYİ İŞ ÇIKARIYOR”

Teknik direktörleri Roberto Mancini hakkında da konuşan Drogba, “Roberto da iyi bir iş çıkarıyor. Biz hala 3 kulvarda yolumuza devam ediyoruz. Chelsea karşısında da ilk maçta iyi iş çıkardık. Lige yavaş yavaş adapte olduk.” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:15:00,