SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aysal’ın motivasyonu işe yaramadı!

G.Saray Başkanı Ünal Aysal kritik Karabükspor deplasmanı öncesi sarı kırmızılı futbolculara bir motivasyon konuşması yaptı ama...

Güncellenme: 22:16, 14/03/2014
Aysal’ın motivasyonu işe yaramadı!

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal kritik Karabükspor deplasmanı öncesi sarı kırmızılı futbolculara bir motivasyon konuşması yaptı. Fakat Karabükspor maçının 0-0 beraberlikle sona ermesi Aysal’ın yaptığı bu konuşmanın  boşa gittiği anlamına geldi.

Başkan Ünal Aysal özel bir helikopterle Karabük deplasmanında oyuncuları yalnız bırakmazken, bir de maç öncesi motivasyon konuşması yaptı. G.Saraylı yöneticiler de Karabük’teydi.

Aysal’ın maç öncesi yaptığı o konuşma;

Tüm takıma başarılar dileyen Aysal, Türkçe ve İngilizce yaptığı konuşmasında sarı kırmızılı futbolcular için bulmacaya benzer küçük bir hediye hazırladıklarını söyledi. Başkan Aysal’ın bu hediyeden kastının ne olduğu merak konusu.

Aysal ayrıca GS TV mikrofonlarına, “Bence güzel maç olarak. Hem dost bir takımönceki ilişilerimiz iyi olan bir takım. Netice iyi olur insallah. Sıhhi bir sorun olmazsa 5 deplasmanın hepsinde yer alacağız” ifadelerini kullandı.

Aysal takım konuşmasında ise “Her zaman sizinleyiz. Hepinize başarılar diliyoruz. Bütün maçlarınızda hep birlikte olacağız” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:19:19,