SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sezon sonu ayrılıyor mu?

Son dönemde alınan sonuçlarla Galatasaraylı taraftarların büyük takdirini toplayan Roberto Mancini yakın çevresine önemli açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 19:55, 13/03/2014
Sezon sonu ayrılıyor mu?

Şampiyonlar Ligi’nde Chelsea ile çeyrek finale kalma maçında önemli bir rövanş mücadelesine çıkacak olan Mancinili Galatasaray, ligde ve Türkiye Kupası’nda da şampiyonluk için önemli bir fikstüre giriyor.

Kritik bir süreçten geçen sarı kırmızılılarda özellikle İngiliz ve İtalyan basınından gelen haberlerde Mancini’nin sezon sonunda Galatasaray’dan ayrılacağı iddia ediliyor. Fatih Terim’den sonra aldığı sonuçlarla taraftarlara kendini sevdiren İtalyan hoca için önemli bilgiler aktarıldı.

4.5 YILLIK SÖZLEŞME! İngiliz ve İtalyan basınında çokca yer bulan Mancini’nin Galatasaray’dan ayrılacağı iddiaları hem Galatasaraylı taraftarları hem de yönetimi oldukça rahatsız ediyor. Herkesin sezon sonunda gideceği şüphesiyle baktığı İtalyan Teknik Direktör, yakın çevresine iddiaların gerçek olmadığını ve sözleşmesinin 4.5 yıllık olduğu vurgusunda bulunduğu belirtildi. Galatasaray’a gelirken 4.5 yıllık sözleime yaptığını ve buna sadık kalmak istediğini vurgulayan İtalyan hoca için Florya kaynaklarından da olumlu haberler geliyor.

MANCINI GELECEK SEZONUN TAKIMI İÇİN ÇALIŞIYOR! İddialar Mancini”nin sezon sonunda takımdan ayrılacağı yönünde olsa da İtalyan hoca için önemli bilgiler geliyor. Devre arasında yaptığı transferlerle takımını gençleştirme çalışmalarına başlayan İtalyan hoca, sezon sonu için de çalışmalarını sürdürüyor. Sezon sonunda kadrosuna katmak istediği isimler için bizzat İtalya’ya gidip oyuncu izleyen Mancini, sezon sonunda ayrılacağı iddialarına da aslında cevap veriyor. Daha güçlü bir takım kurmak için çalışan Mancini’nin scout ekibiyle özel görüşmeler gerçekleştirdiği ve kadroya katılabilecek oyuncularla ilgili bilgiler aldığı aktarılıyor.

İSTANBUL’DA MUTLU! Özellikle İstanbul’da çok mutlu olduğu bilinen İtalyan hoca, başkan Ünal Aysal’la olan ilk görüşmesinde gerekli garantileri aldığını ve bu yüzden 4.5 yıllık sözleşmeye imza attığını belirtmişti. Roberto Mancin’nin hem yakın çevresine yaptığı konuşmalar hem de gelecek sezonun takımı için çalışmalar yapması İtalyan hocanın ayrılmayacağını ortaya koyuyor.

Eurosport

Yayınlanma Tarihi:17:44,