SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden İnegölspor’un kulüp başkanı İlhan Korkmaz, matematiksel olarak şanslarının bittiği güne kadar şampiyonluk için mücadele edeceklerini belirterek, ”PTT 1. Lig yolunda muhakkak sendeleyeceğimiz haftalar olacaktır ama matematiksel olarak işimiz bitmeden kesinlikle play-off’u bile aklımızdan geçirmiyoruz” dedi.

İlçe Stadı’nda Hatayspor maçı hazırlıklarını takip eden Korkmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, hafta sonu deplasmanda karşılaşacakları Hatayspor’un grup lideri olduğunu hatırlattı.

Kendilerinin de ligin iyi takımlarından olduklarını, Hatayspor’u yenerek İnegöl’e 3 puanla döneceklerine inandığını belirten Korkmaz, şöyle konuştu:

”İnşallah futbolcu kardeşlerimiz o gün yüreklerini ortaya koyacaklar ve istediğimiz, arzuladığımız 3 puanı alıp İnegöl’e geri geliriz. Bundan sonra birbirinden zorlu 9 maçımız var. Hepsinin kendi içinde önemi aynı. 7’sini kazanıp birini kaybetseniz belki çok şeyler kaybedebilirsiniz. O yüzden ciddiyetle teknik heyetimiz ve futbolcularımız çalışmalarını sürdürüyorlar. Biz inandığımız yolda inşallah bir engeli de bu hafta aşıp ilçemize mutlu bir şekilde dönmek istiyoruz.”

Matematiksel olarak şanslarının bittiği güne kadar şampiyonluk için mücadele edeceklerini aktaran Korkmaz, ”Sezon başında koymuş olduğumuz hedefe inşallah 34. hafta sonunda ulaşacağımıza inanıyorum. PTT 1. Lig yolunda muhakkak sendeleyeceğimiz haftalar olacaktır ama matematiksel olarak işimiz bitmeden kesinlikle play-off’u bile aklımızdan geçirmiyoruz” ifadesini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:17:49,